ויברטור

אביזרי מין, חנות סקס

בין אם מישהו עושה שימוש בוויברטור בכוחות עצמו, או בשותפות עם אדם נוסף – אפשר שהמכשיר יעניק נופח נוסף של התנסות לחיי המין שלו. באופן עקרוני, הוויברטורים הם מעין אביזר מין שביכולתו לרטוט, ועל כן שמו "ויברטור" (כמו וויברציה/רטט), והם נועדו לעורר תחושות בכל מיני איברים בגוף, בפרט אברי המין.

מי קהל היעד של ויברטור?

ויברטור יכול לשמש אנשים שטרם גילו כיצד לענג את עצמם באמצעים טבעיים ומתוך נוכחות כמו דירות דיסקרטיות בהן מתקבל שחרור מופלא , כיוון שהוא נסמך על "סף עונג גבוה", כלומר מחפשים כלים ודרכים כדי לחוות עוד ועוד עונג. הוויברטוריכול להציע את זה, כדרך הגירוי שהוא מספק לאיברי המין. הוויברטור יכול להתאים גם לאנשים שמסיבות כאלה ואחרות, לא מגיעים לאיברי המין שלהם, או לא מרגישים בהם תחושה. כלומר, אפשר שהעוצמה שמגיעה עם המכשיר, יוצרת עוד עונג, ובמידה מרובה מספיק – שהתודעה הערה יכולה לתפוס אותו ולקלוט אותו בחושים.

ויברטור ככלי לתמיכה אישית

הוויברטוריכול להתאים, גם לאנשים שלא מעוניינים להיות במגעים אינטימיים עם אנשים אחרים. כמובן, אם נסתכל על תורות טנטריות שונות, הרי שנדמה שהדרך הטובה ביותר להעמיק לתוך המיניות היא דרך נוכחות ערה וקשובה, גם בין האדם לבין עצמו, ועל כן ביכולתו של כל אדם לנהל מין קשוב ונוכח עם עצמו גם ללא אביזרים. ועם זאת, ויברטור הוא לחלוטין כלי, עבור מי שמעוניין לחוות את העוררות המינית הגבוהה, מבלי לפגוש שותף מיני לעניין.

מנגד, ויברטור יכול להוסיף נופח של משחק מיני, גם כאשר אנשים נפגשים יחדיו וחולקים מפגש מיני.

רק אדם אחד יכול לגלות איזה ויברטור יכול להתאים

באופן כללי, אם קיימת אפשרות לרכוש ויברטור אונליין, או בחנות פיזית – ייתכן שבהחלט עדיף לבקר בחנות פיזית. מהסיבה הפשוטה, שאפשר להחזיק את הוויברטורביד, ולראות איך הוא מרגיש, מהי מידת ההתאמה. כמו גם לפגוש באנשים שעובדים בחנות ואולי יודעים ומכירים את הכלי, ויכולים להנחות על בסיס העדפות וניסיון קודם.

ועם זאת, מה שעובד לאדם אחד לא בהכרח מתאים לאדם שני, על כן כמו בכל דבר – מתבקש להבין מה רוצים, לאיזו מטרה הוויברטוראמור לשמש, ולכוון לשם. אדם אחר לא אמור להכיר את התשובה, ומי שקונה את הוויברטוריכול להשתמש בחוויה הזאת כחלון הזדמנויות להקשיב לעצמו, לגוף ולנפש שלו ולהתחיל לברוא קשר בריא עם הנ"ל.