דילדו

אביזרי מין, חנות סקס

מה זה דילדו? מי משתמש בדילדו? לאיזו מטרה אנשים יכולים להשתמש בדילדו? ואיך אפשר לדעת איזה דילדו יכול להתאים לכדי איזה שימוש?

מה זה דילדו?

דילדו זה אביזר מין שנועד לאפשר מגע עם איברי מין. דילדו יכול לעזור בתהליכי חדירה לפי הטבעת או לנרתיק. האם דילדו עוזר לתחושת עונג? ובכן, זה מאוד תלוי בסוג המגע ובאנרגיה ממנה מגיעים. ידיים (אלו שיש לבני אדם וחיות מסוימות) יכולות בהחלט לאפשר מידה רבה של עונג, ועם זאת באם "משתמשים בהן" בצורה מכנית, חדורת אג'נדה ולא קשובה לגוף הרי שהעונג יהיה תחום במאמץ, ויהיה צריך הרבה "שפשופים ומאמץ" כדי לייצר חוויה של גירוי מיני. וגם אז, אם משווים גירוי מיני "לעונג אמיתי", לא בהכרח שהם יהיו שווים. כך שהשימוש בדילדו יכול להיות מנוכחות וקשב לגוף ויכול להיות מאוטומט וניסיון לחוות גירוי כלשהו.

מי משתמש: דילדו?

ובכן, באופן הגיוני מי שעושה שימוש בדילדו זה מי שיש לו פתחי גוף שהוא רוצה להגיע אליהם ביתר קלות כמו עיסויים . שכן דילדו אינו אביזר רוטט כמו וויברטור ועל פי כן לא נועד לנסות להוסיף גירוי יתר. הוא יכול להוסיף אלמנטים של גירוי דרך צורה ייחודית שאולי מתלבשת לכאורה על הפתחים ומאפשרת מגע מחבק או נעים. או שהצורה הוויזואלית עצמה תהא נעימה דיו. או שילוב מסוים של כלל אלמנטים. על כן למי שיש פי טבעת או נרתיק ווגינלי, או גם וגם, אפשר שיהיה לו עניין לעשות שימוש בדילדו באם זהו רצונו וזה מתחבר עם האקטים המיניים והאוהבים שלו.

דילדו: לאיזו מטרה אנשים יכולים לעשות שימוש?

דילדו, באם הוא בגודל המתאים, יכול לעזור לאנשים להגיע לפתחים בתוך עצמם כדי לגעת "בנקודה". אפשר להשתמש בו בצורה נוכחת וקשובה. באם רוצים לוודא שהגודל הוא נכון ניתן להתחיל עם גודל קטן, עדין וקליל לכאורה ולצבור היכרות עם המכשיר עד כדי כך שישנה בהירות איזה גודל יכול להתאים, מתי ולאיזו מטרה. דילדו יכול להתאים לאנשים שאולי רוצים להגיע עמוק יותר לתוך פי הטבעת שלהם, והאצבעות שלהם פשוט לא מספיקות בשימוש עצמי, וכיוצא בזה.