אביזרי מין

אביזרי מין, חנות סקס

אביזרי מין יכולים להיות המון המון סוגים של צעצועי מין. בין אם מדובר על וויברטור, דילדו, ביצה ושלל צעצועים רוטטים (ומחוברים לאינטרנט), אפשר לראות את הטכנולוגיה של תעשיות הסקס מספקת עוד ועוד הזדמנויות לגרות את איברי המין כמו עיסוי אירוטי . ישנן סיטואציות רבות, בהן מישהו יחליט שזה יהיה נבון לעשות שימוש באביזרי מין. הדבר יכול להיות באם מישהו רוצה לחוות עונג עם עצמו. אם במקרה יש לו איברי מין נשיים, אולי הוא ילך על "ביצה", דילדו או וויברטור, בין שלל מוצרים אפשריים. ואם יש לו איברי מין זכריים, הוא עדיין יכול לבחור באלו שביכולתם להיכנס לפי הטבעת שלו, כמו גם באלו שיגרו את איבר המין הזכרי שלו.

מה השימוש של אביזרי מין?

מדוע אנשים בוחרים לגרות את איברי המין שלהם על ידי שימוש באביזרי מין? זו שאלה שיכולה להיות דיי ברורה מאליה. הם רוצים להרגיש עונג. יש אנשים שמחפשים לאכול יותר סוכר וגלוטן (לדוגמה, מאפים, קרואסונים, שוקולדים, וכיוצא בזה), ויש אנשים שמחפשים לשפוך את הזרע שלהם, ויש אנשים שמחפשים להגיע לאורגזמה. ייתכן שזה למטרת שחרור, ייתכן שזה למטרת הנאה, ייתכן שזה למטרת סיפוק צורך רגשי כלשהו.

אביזרי מין מספקים גירוי לאברי המין

אוקי, ומדוע צריך להשתמש באביזרי מין עבור זה? לא קל יותר להשתמש בקצת שמן קוקוס ועבודת ידיים מסורתית? אפשר היה שהתשובה לכך תהיה ברורה, אלא שבעידן של היום, בו אנשים יכולים "לשפשף לעצמם" בכל הזדמנות, לקיים יחסים מיניים בלי מודעות לגוף שלהם, לצרכים הרגשיים, למה "שבאמת הולך מתחת לפני השטח".

ובכן, מבלי להיות ביקורתיים בנוגע לזה, כי היו סיבות לכך שזה קרה, לכך שאנשים מסוימים התקדמו בנתיב הזה, גם אם הם לא בדיוק ידעו שהם עשו את זה – נדמה שהתרחשה הקהיית חושים. הקהיית חושים למידה שכזו, שהיה צריך להשתמש "בחומרים חזקים" יותר, כדי לעורר את התגובה הפיזית, ההתרגשותית, המינית. וזה בסדר גמור. אם מישהו מרגיש שהוא צריך לחקור על ידי שימוש באביזרי מין או בדרכים אחרות, את ההפעלה הפנימית שלו, ואת חווית העונג שלו כדרך כך – ייתכן שזהו צעד לגיטימי במסע.

אביזרי מין יכולים להיות שלל כלים שמאפשרים התענגות, תוך הפעלה מרובה של הרבדים בגוף שיכולים לאפיין ולאפשר עונג מיני מסוים. ניתן להיוועץ בשלל חנויות המין הקיימות כדי לראות את ההיצע השופע הקיים.